SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
35 374 €
(786 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Makowa, gmina Sadlinki

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej miejscowości KarpinyZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w urokliwej miejscowości Karpiny...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Makowa, gmina Sadlinki
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Kamila Kojak-Chodorowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu