SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
106 005 €
(2 208 € / m²)
Prodaja
4
1
48 m²
Ku Słońcu, gmina Redzikowo

spavaća soba4
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zadbane t rzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i poddaszem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ku Słońcu w Sie...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Ku Słońcu, gmina Redzikowo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Jacek Iwaszkiewicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu