SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
89 495 €
(1 119 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Noworudzka, gmina Radków

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: Wambierzyce, ul. Noworudzka Powierzchnia: 80,81 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 i 2 z 2 Media: CO własne (pellet),...

Ostalo
Dob ponude: 129dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Noworudzka, gmina Radków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AZ Nieruchomości Kamil Draczyński

Jacek Stefanowicz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu