Popis ponuda
27
27
27
57 006 €
(1 163 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Rybna, gmina Przemków
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
49 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573087693 Mieszkanie 2 pokoje| Przemków| Huta| Balkon| KlimatyzacjaNa sprzedaż komfor...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Kat:
3. kat od 4
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rybna, gmina Przemków
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.