SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
145 754 €
(2 603 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Harmonijna, gmina Pruszcz Gdański

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne 3 pokojowe ustawne mieszkanie, położone na 1 piętrze, niskiego, nowego budynku z 2019 roku, wybudowanego w r...

Ostalo
Dob ponude: 444dana
Ažurirano: 443dana

Lokaliteti

Harmonijna, gmina Pruszcz Gdański
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Agata Siudak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu