SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
115 547 €
(2 407 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
Bosmańska, gmina Postomino

spavaća soba1
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nadmorski Apartament z Balkonem i Piwnicą - Wykończony, Wyposażony, Gotowy do ZamieszkaniaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego ...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 335dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Bosmańska, gmina Postomino
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SEMPRE

Natalia Wilczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu