SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
75 974 €
(2 053 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Rycerska, gmina Police

spavaća soba1
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m², położonej na parterze nowo powstałego bu...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 83dana

Lokaliteti

Rycerska, gmina Police
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VIP

Michał Włodarczyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu