SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
39 810 €
(796 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Żołnierska, gmina Podgórzyn

spavaća soba3
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na part...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Żołnierska, gmina Podgórzyn
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Mariola Jędrzejczyk

Slični oglasi

Slično u inozemstvu