SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
92 920 €
(1 630 € / m²)
Prodaja
4
1
57 m²
Siedmiolaski, gmina Pińczów

spavaća soba4
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE mieszkania na sprzedaż położony w Centrum Pińczowa Mieszkania gotowe do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjne miesz...

Namješteno
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 60dana

Lokaliteti

Siedmiolaski, gmina Pińczów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TWOJE M KIELCE

Gloria Rasała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu