Popis ponuda
1
1
235 825 €
(5 241 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Główna, gmina Piaseczno
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
45 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
OKAZJA 45,15 M2 DO REMONTU
WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
CISZA W SAMYM SERCU WARSZAWY
SĄSIEDZTWO PLACU TEATRALNEGO I STAREGO MIASTA
DOSKONALA K...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Dob ponude:
458dana
Ažurirano:
457dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Główna, gmina Piaseczno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.