SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
115 173 €
(2 258 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Wierzbie, gmina Olkusz

spavaća soba3
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji . To idealna ...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Wierzbie, gmina Olkusz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Magda Duszyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu