SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 896 €
(2 239 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Chrzanowska, gmina Olkusz

spavaća soba4
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Green Park w Olkuszu. Jest to idealna propozycja dla ...

Plin
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Chrzanowska, gmina Olkusz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Magda Duszyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu