SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
141 073 €
(3 527 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Stawowa, gmina Nadarzyn

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na stawy / Walendów k. Warszawy/ 20 min do centrum Warszawy
Na sprzedaż urocze, w pełni wykończone i umeblowane mies...

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Stawowa, gmina Nadarzyn
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME - estate

Alicja Lis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu