SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
223 995 €
(2 909 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Stanisława Bodycha, gmina Michałowice

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1

Agnieszka Grotek
tel. 602 101 602
Podstawowe informacje:
Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i ara...

Kat:
4. kat od 5
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Stanisława Bodycha, gmina Michałowice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Agnieszka Grotek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu