SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
164 711 €
(1 810 € / m²)
Prodaja
4
1
91 m²
Dębowa, gmina Masłów

spavaća soba4
stan91 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaDa

Opis

Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje ofertę SPRZEDAŻY 4 pokojowego, wykończonego pod klucz apartamentu Idealne mieszkanie dla rodziny ...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Dębowa, gmina Masłów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TWOJE M KIELCE

Gloria Rasała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu