SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
167 613 €
(2 429 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Klonowa, gmina Masłów

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klono...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Klonowa, gmina Masłów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu