SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 646 €
(714 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
gmina Łabiszyn

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: Mieszkanie w zabudowie szeregowej | 92 m² + garaż | Ojrzanowo k. Łabiszyna | Ogródek | 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zab...

Ostalo
Dob ponude: 327dana
Ažurirano: 315dana

Lokaliteti

gmina Łabiszyn
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Wiktor Walicki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu