SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
303 707 €
(4 602 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Madrycka, gmina Kosakowo

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Osiedle Ogrody Tesoro - prestiżowe, spokojne miejsce, 10 minut od Gdyni, w pobliżu Zatoki Puckiej i plaż.Na sprzedaż przestronne, świeżo wykończone mi...

Ostalo
Dob ponude: 42dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Madrycka, gmina Kosakowo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Malvina De Ciantis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu