SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
174 244 €
(2 293 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Storczykowa, gmina Kobierzyce

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1

Aleksandra Dzielnicka
tel. 602 101 602
Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich

Kat:
2. kat od 3
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Storczykowa, gmina Kobierzyce
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Aleksandra Dzielnicka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu