SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
44 041 €
(1 129 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
gmina Kamień Pomorski

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się w miejscowości Rarwin.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, ma nową instalac...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

gmina Kamień Pomorski
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu