SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
81 882 €
(2 100 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
1 Maja, gmina Gryfino

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Do zamieszkania od zaraz w centrum Gryfina.
Na sprzedaż przytulne, 1-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na I piętrze budynku niskopię...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaTuš kabinaNakon renovacijePrirodno svjetloKat

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

1 Maja, gmina Gryfino
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Grażyna Buła

Slični oglasi

Slično u inozemstvu