SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
222 561 €
(4 121 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Nadbałtycka, gmina Dziwnów

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartament z 2018 r. tylko 400m od morza.
Składająca się on z 2 sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, balkonu, ogrodu z ...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Nadbałtycka, gmina Dziwnów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu