SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
213 888 €
(2 930 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Kościelna, gmina Dziwnów

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferta dużego mieszkania w nadmorskim Dziwnowie.
Zlokalizowane jest tuż przy zwodzonym mieście w odległości ok. 500 m od morza.
Na ponad 73 m2 składa ...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Kościelna, gmina Dziwnów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu