SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
73 008 €
(1 973 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Wiejska, gmina Drezdenko

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,10 m², położone w kamienicy w Drezdenku. To idealna propozycja dla osób, które szukają goto...

Kat:
1. kat od 2
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Wiejska, gmina Drezdenko
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Leonarda Jurik

Slični oglasi

Slično u inozemstvu