SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
171 528 €
(2 599 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Wilczycka, gmina Długołęka

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1

Kamil Morka
tel. 602 101 602
-- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI --

Ostalo
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Wilczycka, gmina Długołęka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Kamil Morka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu