SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
31 831 €
(707 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Klejniki, gmina Czyże

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w miejscowości Klejniki. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum...

Namješteno
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Klejniki, gmina Czyże
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Paweł Doliński Nieruchomości

Paweł Doliński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu