SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
83 955 €
(1 166 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Odrodzenia, gmina Chocianów

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625                                                     Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Do sprze...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Odrodzenia, gmina Chocianów
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Jolanta Żelichowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu