SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 269 €
(1 251 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Chomentówek, gmina Chmielnik

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla rodziny oraz pod inwestycję Prezentujemy Państwu n...

Namješteno
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Chomentówek, gmina Chmielnik
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TWOJE M KIELCE

Gloria Rasała

Slični oglasi

Slično u inozemstvu