Popis ponuda
19
19
19
146 212 €
(2 215 € / m²)
Prodaja
4
1
66 m²
Niskowa, gmina Chełmiec
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
66 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Biuro Nieruchomości IMPERIUM oferuje Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 66,28 m2, usytuowany w nowoczesnym budynku w miejscowości Niskowa...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Dob ponude:
52dana
Ažurirano:
51dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Niskowa, gmina Chełmiec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.