SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
88 803 €
(2 220 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Na Stoku, gmina Brody

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Na Stoku, gmina Brody
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Slični oglasi

Slično u inozemstvu