SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 858 €
(2 374 € / m²)
Prodaja
1
1
29 m²
Na Stoku, gmina Brody

spavaća soba1
stan29 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Na Stoku, gmina Brody
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Slični oglasi

Slično u inozemstvu