SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
89 333 €
(1 567 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Barycka, gmina Białe Błota

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Oferta dostępna tylko w biurze Makler !!! Mieszkanie idealne dla pary lub jako doskonała nieruchomość na start. Mieszkanie położone na pierwszym pięt...

Ostalo
Dob ponude: 329dana
Ažurirano: 320dana

Lokaliteti

Barycka, gmina Białe Błota
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu