Popis ponuda
22
22
22
68 340 €
(616 € / m²)
Prodaja
4
1
111 m²
Czaplinecka, gmina Barwice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
111 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Kontakt:Michał WojtysiakApartament Nieruchomości 573 094 777
NOWA ATRAKCYJNA CENA : 290 TYS ZŁOTYCH !!!!Na sprzedaż duże mieszkanie 111 m² - po...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Kat:
1. kat od 1
Dob ponude:
321dana
Ažurirano:
24dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Czaplinecka, gmina Barwice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.