Popis ponuda
15
15
15
195 477 €
(2 539 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Ossolińskich, Gliwice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
77 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Dwa niezależne, w pełni wyposażone mieszkania po 36 m2
Elegancja i Funkcjonalność
Prezentuję unikalny produkt inwestycyjny – dwa niezależne lokale m...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Ossolińskich, Gliwice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.