SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
77 499 €
(1 802 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Krucza, Gliwice

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Sprzedam zadbane 2 Pokojowe w Gliwicach ul. Krucza (Sikornik) w ocieplonym bloku po termomodernizacji .
Lokalizacja: 3 km od Centrum Gliwic ze świetn...

Kat:
5. kat od 10
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Krucza, Gliwice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Perfect Home

Mateusz Lasota

Slični oglasi

Slično u inozemstvu