SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
209 604 €
(3 381 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Królowej Bony, Gliwice

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna ...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 169dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Królowej Bony, Gliwice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Piotr Ciepielowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu