SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
104 824 €
(2 496 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Chylońska, Gdynia

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

2 pokojowe mieszkanie po cześciowym remoncieNa sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 42,67 m², zlokalizowane na parterze w niskim, 4-...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chylońska, Gdynia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Małgorzata Rajnik

Slični oglasi

Slično u inozemstvu