SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
190 881 €
(3 977 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Aleja Legionów, Gdańsk

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Legionów 40 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdań...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Aleja Legionów, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOMFI SP. Z O.O.

Ewa Kornatowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu