SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
178 991 €
(2 521 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Hokejowa, Gdańsk

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkani...

Kat:
4. kat od 4
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Hokejowa, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME ASSET SP. Z O.O.

Wioletta Podgórska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu