SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
126 144 €
(3 154 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Wilków Morskich, Gdańsk

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not he...

Kat:
1. kat od 1
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Wilków Morskich, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME ASSET SP. Z O.O.

Michał Fersten

Slični oglasi

Slično u inozemstvu