SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
141 100 €
(3 713 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Opolska, Gdańsk

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Prezentujemy słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku przy ulicy Opolskiej w najbardziej pożądanej części Gdańska. Z mieszkania mamy...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Opolska, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Robert Rudziński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu