SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
376 660 €
(5 979 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Starowiejska, Gdańsk

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie tym wyjątkowym apartamentem!Zapraszam do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu na 15 piętrz...

Kat:
15. kat od 17
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Starowiejska, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Mariusz Zimnowodzki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu