SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
358 347 €
(4 167 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk

spavaća soba4
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Twój bezpieczny port, na sprzedaż apartament 4 - pokojowy o powierzchni;  86,85 m2 z pięknym widokiem na panoramę Gdańska.Każdy znajdzie tu coś dla si...

Kat:
10. kat od 10
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Aleja Generała Józefa Hallera, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Domin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu