SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
131 708 €
(4 878 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Mostek, Gdańsk

spavaća soba1
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wypos...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Mostek, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu