SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
161 540 €
(4 615 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Jakuba Wejhera, Gdańsk

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

2 pokoje z ogródkiem | po remoncie | Żabianka | blisko plaży i Ergo ArenyNa sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 ...

Ostalo
Dob ponude: 65dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Jakuba Wejhera, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Domin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu