SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
188 424 €
(4 486 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Generała Władysława Andersa, Gdańsk

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone na parterze z prywatnym ogrodem (21 m²), w cenionym osiedlu Alfa Park...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

HodnikPrirodno svjetloKatOtvoreni dnevni boravak

Parametri

Vlasništvo:
Osobno
Vrsta grijanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 77dana

Lokaliteti

Generała Władysława Andersa, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Mariusz Zimnowodzki

Slični oglasi

Slično u inozemstvu