SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
137 240 €
(2 639 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Kartuska, Gdańsk

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Wygodne mieszkanie od południa z dużą sypialnią na piętrze.Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójm...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Kartuska, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME EXPERT

Jacek Rostankowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu