SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
223 546 €
(4 657 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Starowiejska, Gdańsk

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Wyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do Zamieszkania Na ...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Starowiejska, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu