SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
103 646 €
(3 986 € / m²)
Prodaja
2
1
26 m²
Diamentowa, Gdańsk

spavaća soba2
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Witam serdecznie,oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 26,5m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Gdańsku Orunia Dolna przy ulicy Dia...

Kat:
3. kat od 4
Dob ponude: 99dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Diamentowa, Gdańsk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Joanna Szulc

Slični oglasi

Slično u inozemstvu