SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
49 441 €
(1 902 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Ełk

spavaća soba1
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc o...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Ełk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu